Participem als crosos de Riudellots i Malgrat

Esports

Aprofitant el pont, dues competicions de cros amb participació cassanenca; Riudellots i Malgrat de Mar n'han estat els escenaris.

Diumenge vam participar en la XVII edició del cross de Riudellots de la Selva. La jornada va ser força freda, va ser un dels dies més freds dels que portem de competició. Tot i així 22 atletes del nostre club hi van participar.

El cross de Riudellots sempre ha estat un dels nostres preferits.
Per proximitat, per l’amistat que ens uneix amb l’ACE Riudellots i perquè és un dels circuits dels més exigents.

Molta participació en la XVI edició del cros de Malgrat de Mar que vam còrrer dimecres, 8 de desembre, tot hi haver competit el diumenge i en mig de dies de festa.

El cros de Malgrat és sense cap mena de dubte el més exigent de tots.

El circuit en mig d’un bosc de pins hi ha dues pujades que trenquen el ritme dels atletes.

Tot i així, els nostres atletes després de 4 mesos d’entrenaments van assolir uns molt bons resultats.

RESULTATS
CROSS RIUDELLOTS DE LA SELVA
05/12/2010

PREBENJAMÍ 700 mts.
ABEL SALGADO TARRÉS 11è Class. 02’58’’
POL MARTÍ CAPARRÓS13è Class. 03’02’’
ROBERT PIÑATARES SERRA 19è Class. 03’22’’

BENJAMÍ 1.150 mts.
CARLA MARISCH DELGADO 16ena Class. 05’22’’
KANHAI MASCARÓ MUNAR 4rt. Class. 04’03’’
ELOI REVERTER NEGRE 42è Class. 05’44’’

ALEVÍ 1.500 mts.
ALEX ALMAR SALGADO 14è Class. 06’57’’
MIREIA TRIÑANES MORENO 15ena Class. 06’10’’

INFANTIL 1.800 mts.
ALBA MITJAVILA GUTIERREZ 4rta Class. 06’42’’
AIDA MARISCH DELGADO 5ena Class. 06’58’’
LIDIA LARREN CITORES 8ena Class. 07’07’’
MARINA BORRELL FIGUERAS 10ena Class. 07’14’’
GEMMA GUMBAU GARRIGA 19è Class. 07’49’’
MARTA PLANAS BARRIOS 22ena Class
JORDI BOSCH BASSOLS 21è Class. 08’44’’

CADET 3.000 mts.
ERIC BORRELL FIGUERAS 9è Class. 12’27’’
CRISTIAN PEREZ RAMIREZ 23è Class. 14’46’’
POL MARCOS MARTINEZ 24è Class. 14’57’’
SANDRA SÁEZ GIBERT 12ena Class. 09’15’’

JUVENIL 3.550 mts.
NIL CABARROQUES VIDAL 15è Class. 13’35’’

VETERANS 3.550 mts.
JOSEP BORRELL MARTIN 26è Class. 17’48’’
JOAN GUMBAU VILA 28è Class. 18’00’’

RESULTATS
CROS MALGRAT DE MAR
08/12/2010

CAGANIUS 120 mts.
ALEIX MARTÍ CAPARRÓS 15è Class.

PREBENJAMÍ 640 mts.
ABEL SALGADO TARRÉS 5è Class. 03’13’’
POL MARTÍ CAPARRÓS 13è Class. 03’28’’

BENJAMÍ 1.100 mts.
KANHAI MASCARÓ MUNAR 6è Class. 05’00’’
GERARD DE VICENTE FERRER 21è Class. 05’24’’
MARC DE VICENTE FERRER 30è Class. 05’50’’
OT MARCOS MARTÍNEZ 48è Class. 07’03’’
CARLA MARISCH DELGADO19ena Class. 06’36’’

ALEVÍ 1.500 mts.
ALEX ALMAR SALGADO 21è Class. 08’37’’

INFANTIL 2.000 mts.
ALBA MITJAVILA GUTIERREZ 5ena Class. 08’31’’
AIDA MARISCH DELGADO 7ena Class. 08’53’’
LIDIA LARREN CITORES 8ena Class. 09’01’’
MARINA BORRELL FIGUERAS 10ena Class. 09’20’’
GEMMA GUMBAU GARRIGA 16ena Class. 10’10’’
MARTA PLANAS BARRIOS 17ena Class.
JORDI BOSCH BASSOLS 21 Class. 10’46’’

CADET 3.100 mts.
ERIC BORRELL FIGUERAS 11è Class. 12’32’’
CRISTIAN PEREZ RAMIREZ 19è Class. 14’16’’
POL MARCOS MARTINEZ 23è Class.
SANDRA SÁEZ GIBERT 13ena Class. 16’27’’

JUVENIL 4.620 mts.
NIL CABARROQUES VIDAL 22è Class.

VETERANS 4.620 mts.
JOAN GUMBAU VILA 26è Class. 20’49’’





Comentaris


No hi ha cap comentari

Comenta aquest article