Lliurats els premis del concurs de nadales

per Notícies generals

Entitat

 L'alcalde de la vila, Enric Bagué, acompanyat dels membres del jurat, Quim Massa i Montserrat Miralles, ha presidit el lliurament del trofeus.

Els guanyadors dels diferents concursos han estat:

XXXIV concurs de pessebres

El jurat estava format per: Montserrat Miralles i Teixidor, Mercè Roqueta i Miralles, Maria Àngels Masjoan i Recasens i Quim Massa i Ros, i va atorgar els següents premis :
Cicle Inicial
Individual:

1a: Queralt Julià i Boronat
Accèssit: Sergi Puig i Vilaseca

Cicle Inicial
Grups :

1s: Berta Casadevall i Casadevall i Mireia Riu i Roura
Accèssits: Clàudia i Pol Freixa i Jordà i Edu Comalada i Carmona
Emma Agell, Laia Serra, Maria Juncà i Iker Vinuelas.

 L'alcalde de la vila, Enric Bagué, acompanyat dels membres del jurat, Quim Massa i Montserrat Miralles, ha presidit el lliurament del trofeus.

Els guanyadors dels diferents concursos han estat:

XXXIV concurs de pessebres

El jurat estava format per: Montserrat Miralles i Teixidor, Mercè Roqueta i Miralles, Maria Àngels Masjoan i Recasens i Quim Massa i Ros, i va atorgar els següents premis :
Cicle Inicial
Individual:

1a: Queralt Julià i Boronat
Accèssit: Sergi Puig i Vilaseca

Cicle Inicial
Grups :

1s: Berta Casadevall i Casadevall i Mireia Riu i Roura
Accèssits: Clàudia i Pol Freixa i Jordà i Edu Comalada i Carmona
Emma Agell, Laia Serra, Maria Juncà i Iker Vinuelas.

Cicle Mitjà
Grups:

1s ex-aequo:
Iria i Noa Maldonado Rodríguez
Paula Buch, Estel Paradeda i Xènia Carreras

Accèssit: Marina Juana, Sílvia Berna i Judit Font

Cicle Superior
Grups:

1rs ex-aequo:
Jinli Huertas, Marina Barberà, Clàudia Rebugent i Marina Vegas
Maria Rubio Faja i Núria Vert Coll

Accèssit: Daniel Castillo Miralles i Guillem Casadevall Casadevall

ESO - Grups:
1r: Gemma i Anna Miralles, Laura Berna i Núria Rebugent
Accèssit: Albert Solench, Laura i Judit Cullell i Anna Li Albertí

Adults
1a: Irene Vives Albertí
Accèssits:
Eva Sàez Revuelta
Eduard i Coral Duran

Al XXXIV concurs d'aparadors el veredicte del mateix jurat fou:
1r premi: PIC'S
2n premi: COPISTERIA CASSÀ

XXXIV concurs de nadales
El jurat estava integrat per Cristina Vila, Mercè Roqueta, M. Àngels Masjoan, Quim Massa, Montse Miralles, Dolors Pedraza i Carles Torrent, i va acordar atorgar els següents premis:


P-3:
Ada De Maria Muñoz i Roger Julià Constantins

P- 4:
Omar Terera i Sara Agell Vergés

P-5:
Leo Saravila Agüeyla i lan Hidalgo Conejo

CICLE INICIAL:
Eyunma Kanteh, Maria Rodríguez i Laura Plana Vilella

CICLE MITJÀ: 
Óscar Gallego i Joan Tubert

CICLE SUPERIOR:
Laura Bosacoma Xifra i Maria Jiménez

1r, 2n i 3r d'ESO: 
Albert Cañigueral Coll i Maria Pérez Diaz

4r d'ESO i 1r i 2n de Batxillerat: 
Sònia Virgili Faixedas

Comentaris


No hi ha cap comentari

Comenta aquest article